Najlepsze oferty apartamentów do wynajęcia nad polskim morzem!

Korzystaj z naszych ofert i znajdź swój idealny apartament w bezkonkurencyjnej cenie! Odkryj nasze niesamowite apartamenty wakacyjne i rozkoszuj się polską kulturą i kuchnią, poznaj niesamowite miejsca w najlepszej jakości. Wynajmij apartament w najlepszej cenie!

Mi Casa Holidays  nie tylko  nagradza lojalność swoich klientów, ale także wprowadziła szeroką gamę rabatów dla wszystkich klientów, którzy rezerwują bezpośrednio u nas.

Majówka
z Mi Casa Holidays

od 259zł / noc

Odkryj zimę nad morzem
z Mi Casa Holidays

od 199zł / noc

Tylko we dwoje
z Mi Casa Holidays

od 299zł / noc

Nie zapomnij, że jeśli dokonasz rezerwacji bezpośrednio u nas, otrzymasz dodatkowe 5% zniżki od drugiej wizyty. Tylko dla bezpośrednich klientów! Zniżki te są ważne przez cały rok! Nie wahaj się skontaktować z nami, aby dokonać rezerwacji. Możesz dokonać rezerwacji przez e-mail, telefon lub na naszej stronie internetowej.

Oferty specjalne

Rezerwacje powyżej

5 dni 7 dni 14 dni 21 dni 28 dni
5% zniżki* 10% zniżki* 15% zniżki* 20% zniżki* 25% zniżki*

*zniżki dotyczą rezerwacji dokonanych bezpośrednio przez stronę www.micasaholidays.com, telefonicznie oraz przez e-mail.

Dlaczego warto rezerwować bezpośrednio w Mi Casa Holidays?

Mi Casa Holidays  chciałby nagrodzić twoją lojalność i zaufanie do nas. Z tego powodu staramy się traktować Cię zasłużenie i sprawić, że poczujesz się jak w domu. Gwarantujemy najlepszą cenę bez żadnych ukrytych opłat. W przypadku dłuższych rezerwacji: cotygodniowe sprzątanie apartamentu w cenie! Czekamy na Ciebie !